Vezeme mu řízky! Stav Petra Novotného se výrazně zlepšuje, hlásí jeho rodina

0
59
Dobrá zpráva! Legendární bavič Petr Novotný opouští jednotku intenzivní péče. Po kolapsu ledvin, který způsobila otrava krve, se bude zotavovat na pokoji s klidnějším režimem. Manželka mu do nemocnice vozí dokonce i normální jídlo!

Před týdnem přišla zpráva o tom, že bavič Petr Novotný bojuje o život. Po mrtvici, infarktu a problémech s močovým měchýřem si prošel jednou z nejtěžších zkoušek. Začaly mu totiž selhávat orgány, a tak musel být akutně převezen do nemocnice, kde ho lékaři uvedli do umělého spánku.

Novotného syn, „protekční fracek“ Pavel Novotný se svěřil s tím, že tatínek prožil opravdu těžké chvíle. „Kolabovaly mu ledviny v důsledku otravy krve, byl uveden do umělého spánku a odkázán na plicní ventilaci,“ popsal pro Expres.cz bývalý bulvární novinář a aktuální moderátor Afér na Barrandově s tím, že věří, že se tatínkův stav brzy zlepší.

A to se také stalo. Více než po týdnu na jednotce intenzivní péče se bavič zřejmě přesune na pokoj s klidnějším režimem. „Vezeme s mamkou taťkovi jako překvápko do nemocnice řízek s kaší na oslavu stěhování z JIPky, které tátovi ‚hrozí‘, jupí jou,“ napsal na svůj profil na sociální síti Novotný mladší a přiložil fotku se svou maminkou Mirkou, na které je vidět značná úleva.

Pavel Novotný se podělil s pozitivní zprávou.Pavel Novotný se podělil s pozitivní zprávou.

Petr Novotný se potýká se zdravotními problémy už od roku 2013, kdy prodělal cévní mozkovou příhodu těsně před odletem do Ameriky. Tenkrát ho rovnou z letiště odvezla záchranka do nemocnice a bavič podstoupil operaci. Problémy však pokračovaly. V prosinci 2016 byl hospitalizován na oddělení intenzivní péče v Ústřední vojenské nemocnici, jelikož mu stejně jako nyní selhaly ledviny.

V roce 2017 se poté na baviče sesypalo, co jen šlo. Trápil ho močový měchýř, následně dostal infarkt a v únoru se přidaly problémy s hrtanem. Na závěr ho skolilo selhání organismu.

To nejhorší si však vybral až nyní. Tak snad to má již za sebou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte váš komentář
Vložte váše jméno