Domů Marek Vít Sylvester Stallone přerušil smutek: Marek Vít dostal Ramba

Sylvester Stallone přerušil smutek: Marek Vít dostal Ramba

0
198

Výlet do Paříže se stal pro Marka Víta (40), exmanžela Mirky Čejkové, zážitkem. Potkal tam svůj idol Sylvestera Stallona (66). Herec se s Vítem vyfotil, přestože drží smutek po smrti syna (†36).

 Vít se do města nad Seinou vypravil se svou přítelkyní Kateřinou. „Seděli jsme s přáteli v zahradní restauraci hotelu Four Seasons a najednou vidím, jak do recepce vchází Sylvester Stallone. Popadl jsem iPhone a běžel k němu,“ vypráví nadšeně Vít.

Stallone ocenil svaly

Hollywoodská hvězda stála u vitríny, kde jsou vystavena pera s jeho logem. „Nadechl jsem se, že ho požádám o fotku, ale hned na mě vystartoval manažer. Taky mě obestoupila ochranka. Jenže Sylvester zvedl hlavu, podíval se na moje svaly, bodyguardy pohybem ruky poslal pryč a řekl mi: Rád cvičíš, co?“ vzpomíná na nezapomenutelné okamžiky Vít.

V šoku požádal slavného představitele Ramba o společnou fotografii. „Stallone k mému úžasu přikývl a vyzval podmračeného manažera, aby nás telefonem vyfotil. Dokonce chtěl fotku vidět. Byla rozmazaná, tak mu řekl, aby nás vyfotil pořádně. Byl jsem v sedmém nebi,“ přiznává Vít, který se dříve dostal do povědomí lidí sňatkem se známou moderátorkou Čejkovou.

Rambo má smutek

Stallone se ještě zeptal, odkud Vít je. Řekl mu, že z Česka, že se živí fotbalem a že fotografi i nabídne nejčtenějším českým novinám, tedy Blesku. „Sylvester mě poplácal po rameni a odešel. Vypadal moc dobře, jen hodně smutně,“ naráží Marek na to, že herec v červenci pohřbil svého milovaného prvorozeného syna Saga (36). „Venku čekala spousta lidí, včetně paparazzi, ale nikomu jinému už fotku nedal,“ tvrdí Vít.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte váš komentář
Vložte váše jméno