Protimluvy Kristelové: Nesnáším společné fotky a Řepku neřídím. Kde je pravda?

0
301
Moderátorka Kateřina Kristelová je rozhodně jednou z nejaktivnějších žen na sociálních sítích. Sdílí tam střípky ze svého soukromí a monitoruje úplně celý svůj den. Ještě nedávno se přitom takovým věcem vysmívala. Poté, co přímo během natáčení Telebrit ukázala, jak řídí svého partnera Tomáše Řepku, v rozhovoru pro Expres.cz dokázala, že si protiřečí.

Kde nastal ten zlom? Tuhle otázku si budete klást, až si poslechnete, co Kateřina Kristelová říkala v rozhovoru, jenž nám poskytla na křtu parfému Yves Saint Laurent Mon Paris v dubnu loňského roku. 

Je až s podivem, že tehdy mluvila o párových fotografiích jako o prostituci. Prakticky celou myšlenku Instagramu odsoudila a tvrdila, že tato forma ukazování lásky jí není vlastní.

„Já se přiznám, že nesnáším a doslova se vysmívám těmto věcem, jak se lidé často fotí a mají pocit, že to je razítko té lásky,“ říkala s lehce ironickým tónem.

Jenže každý, kdo sleduje její Instagram, ví, že právě ona sama je velmi aktivní uživatelkou sociálních sítí a většinu obsahu tvoří fotografie s jejím přítelem Tomášem Řepkou.

A to už nemluvíme o tzv. Instastories, kde monitoruje celý svůj den a vkládá minividea bez souvislosti každých pět minut.

„Já to dřív dělala taky s Kazmou nebo se svým mužem. Měla jsem pocit, že je důležité dokázat světu, že mám někoho, koho mám ráda, aby si to přečetli novináři a lidi a aby mě nějak vnímali,“ uváděla tehdy během dubnového rozhovoru dále Kristelová, která jen po pár týdnech začala dělat to samé, čemu se během interview sama vysmívala.

Zastaň se mě a pojď!

Není to ale její první a nejspíše ani poslední protiřečení. Na svých sociálních sítích se vždy ohrazovala proti nařčení, že přemýšlí a mluví za svého partnera Tomáše Řepku. Z toho ji obviňovala nejen veřejnost, ale například i „protekční spratek“ Pavel Novotný, kvůli čemuž jejich spor přerostl v již rok trvající válku, v níž Novotný nazývá Řepku „ohařem“.

Tomáš Řepka byl ve středu 14. února pozván do pořadu redakcí Expres a Playtvak nazvaného Telebrity, kam s ním dorazila i nepozvaná Kateřina Kristelová jakožto doprovod. Během rozhovoru Tomáše s moderátorkou Markétou Křivánkovou najednou nevyzvaně skočila do interview a snažila se ho zastavit.

Natáčení pořadu byl kromě režiséra, jenž Kateřinu ihned přes studiový mikrofon usměrnil, že přerušování natáčení je pouze v jeho moci, přítomen také šéfredaktor redakce Expres i ředitel serveru Playtvak. S oběma se Kristelová dostala do slovní potyčky poté, co na výtku režiséra, že natáčení řídí on, reagovala se slovy: Mně je jedno, kdo to tady řídí.“

Poté požadovala, aby se jí Řepka zastal, a když jí bylo vedením pořadu důrazně sděleno, že nebude ovlivňovat jako nezvaný host natáčení, uraženě Řepku vyzvala k odchodu. Ten si sundal mikroport, oznámil: „Tak já jdu do p*dele,“ a oba odešli ze studia.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte váš komentář
Vložte váše jméno