Pozor na exmanžela Mirky Čejkové! Je to pěkné číslo!

0
153

Sotva Marek Vít opustil brány věznice za sérii podvodů, vrhnul se do dalších nekalostí. Muž, který byl posledním manželem moderátorky Mirky Čejkové, se nalepil jako pijavice na několik českých celebrit a s využitím jejich jména lákal z dalších lidí peníze.

Jedním z triků, kterým připravil podnikatele o 300 000 Kč, bylo získání půjčky, za kterou ručil ukradeným náramkem Mirky Čejkové. Marek Vít tvrdil, že peníze potřebuje na vykoupení brazilského fotbalisty, kterého pak okamžitě se ziskem „přeprodá“ jinam. Když ale peníze nevracel a věřiteli začala docházet trpělivost, uchýlil se Marek Vít k výhrůžkám, že pokud na něj podá žalobu, už své peníze nikdy neuvidí. Prý se zná se spoustou vlivných lidí, kteří ho podrží a věřiteli naopak zkomplikují život.

Za poslední tři roky tak Marek Vít vylákal z důvěřivců několik desítek milionů korun. Rád se vydává za hráčského agenta, který přes jednu firmu spolupracuje s FC Barcelona. Zaštiťuje se přátelstvím s Liborem Sionkou či Jiřím Novotným a s velkou oblibou se fotí se známými lidmi jako je Dominik Hašek či herec Jiří Langmajer. Snímky pak používá na obalamucení podnikatelů, kteří by rádi vstoupili do šoubyznysu. Marek Vít jim dopřeje chvilku slávy tím, že z nich vyláká peníze, které ale už nikdy nevrací.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte váš komentář
Vložte váše jméno