Na alimenty nemá, na opulentní hostinu v Irsku ano! Řepka s Kristelovou provokují

0
119

Kateřina Kristelová (38) a Tomáš Řepka (44) jsou policií vyšetřování kvůli případu falešných pornoinzerátů Vlaďky Erbové (36). Nic moc si z toho ale nedělají a klidně vyrazili během svátků na dovolenou do Irska! Kdo ji ale platil, když pro exfotbalistu je problém i platit na vlastního syna?

„Procházka po Dublinu s mojí ženou. Užívejte Velikonoce!“ popřál svým fanouškům na Instagramu Řepka a sdílel zamilovanou fotku se svou blond partnerkou.

Dvojice pak zveřejnila ještě několik podobných fotek a vysílala signály na všechny strany, že se spolu mají naprosto úžasně. I přesto že jim skoro celou dobu jejich výletu pršelo. To ovšem bývalého fotbalistu nemohlo rozhodit, jelikož během své kariéry žil asi pět let v Anglii.

„Když jsme spolu byli v Římě, říkala jsem si, že to nic nepřekoná… Dublinu se to podařilo. To je tak zábavný město plný milých lidí, kteří nemají problém Vám s čímkoliv poradit, pomoct a doporučit Vám, co je tady nejúžasnější,“ rozplývala se Kristelová.

Otázka ale je, kdo za dovolenou v Irsku platil. Musela vše zatáhnout sama moderátorka, nebo přispěl i Tomáš? Ten má totiž zřejmě dost hluboko do kapsy, jelikož se právě soudí s exmanželkou Erbovou o výši alimentů na jejich syna. U přelíčení minulý týden si přitom stěžoval, že dokáže platit jen dva tisíce měsíčně. Na dovolenou mu ale zbylo?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte váš komentář
Vložte váše jméno