Miláček kabiny Barcelony Marek Vít táhne proti všem! Zastupitelství prověří Sionka i Hitlera! Kabátová se toho nedožila!

0
2054

Sponzorship manager sponzorovaný Audi a blízký Shakiře a Messimu se chystá soudně bránit proti nechutným pomluvám, že není čerstvý mistr Španělska a vůbec pan někdo.

Podnikatel, sponzorship manager ve švýcarské firmě, co má dělat pro Barcelonu, exmanžel moderátorky Mirky Čejkové a dalších dvou exmanželek, několikrát pravomocně odsouzený podvodník, vyhrožovatel a defraudant, nejlepší český průvodce po jednom ze sektorů za brankou stadionu Camp Nou ve Španělsku, přítel Audi pro Špindlerův Mlýn, osobní přítel třiceti internacionálů a čtyřiceti celebrit a majitel jedné z největších sbírek VIP selfíček, moderátor a herec Marek Vít vstupuje do sporu s bývalým šéfredaktorem eXtra.cz a autorem tohoto textu a skupinou důstojníků okolo Adolfa Hitlera, včetně samotného vůdce.

Vít tak reaguje na sérii článků, které ho v bulváru ale i v tzv. seriózních médiích vykreslují coby hochštaplera a tlučhubu, a nikoli tak, jak by měla, tedy s trochou úcty k člověku, který jak o sobě mj. tvrdí, je jedním z nejlepších fotbalových manažerů světa, pracoval s Pelém i Maradonou a osobně se zná s některými hráči Barcelony, která jej měla ubytovat společně s hráči na hotelu v Římě při pohárovém utkání, pozvala jej na dvorec, když hrál Rafa Nadal finále Grand Slamu, a prostě vůbec se k němu chová jako k personě, která byla v minulosti schopna tvrdit, že „řídí největší přítok peněz do klubu“ a „Bayern Mnichov mu nabízí za přestup z Barcy bezmála miliardu korun ročně“.

Hráči jako Lionel Messi mu jsou ochotni „osobně přinést dres na pozápasovou party do klubového baru“, Éric Abidal mu podle facebookového profilu pana ředitele osobně poslal dort k narozeninám a na svatbě Andrého Iniesty měl dokonce svědčit.

Podobnou rétoriku Vít, který se v okolí stadionu FC Barcelony pohybuje jako zarputilý fanoušek, privilegovaný člen fanklubu a především zaměstnanec švýcarské firmy, kterou zarputile odmítá jmenovat, v poslední době zásadně zmírnil, neb se připravuje na právní bitvu o svou čest, kterou má autor článku, „zamindrákovaný kokta a pisálek“ Novotný formou nechutné a štvavé kampaně trvale poškozovat.

Zatímco v minulosti český Harry Jelínek tvrdil, že má na stadionu „kancl“ a v klubu patří do nejvyšší struktury vedení, v současnosti pracuje jen pro renomovanou švýcarskou firmu a veškeré bagatelizování jeho vlivu na chod klubu a těsných vazeb na některé celebrity odráží opakováním, že všechny přivítal v Barceloně a skvěle se bavili, což opět dokládá fotografiemi dle všeho vypůjčeného bytu, o kterém rád tvrdí, že jej vlastní, a kde s oblibou pózuje s vínem a jahodami, což je pro něj okázalý symbol luxusu, který mu tolik chyběl při jeho opakovaných pobytech za mřížemi, kde skončil kvůli podvodům, nebezpečnému vyhrožování a dalším deliktům.

Vykutálený manažer Katalánska s redakcí nekomunikuje a odmítl odpovědět i na otázky, které jsme mu položili veřejně. Reportérům časopisu Týden se vykroutil z rozhovoru výmluvou, že nebude spolupracovat s médiem, které dává prostor Novotnému (Novotný tam uveřejnil čtyři texty), článek serveru bomba.cz, který se spojil s Barcelonou a eXtra vůbec nezmiňuje, označuje za Novotného článek a podle informací eXtra o Vítovi aktuálně připravuje v utajení reportáž TV Prima. V utajení proto, že by mohly vzniknout nepříjemnosti tamní Vítově zastánkyni, které bude Marek určitě volat, co to má znamenat a zda na Primě vědí, že jej, není-li poslankyní nebo ministryní, zastupuje Marie Benešová!

Vít, který je pro většinu vnímajících jeho osobu a celou kauzu víceméně legrační figurka, kterou nelze brát vážně, aktuálně bojuje o holé přežití své barcelonské fantasmagorie. Důvod je nasnadě. Vše totiž nasvědčuje tomu, že svou českou pohádku o svém vlivu na španělský fotbal „jede“ i v Katalánsku, kde určitě nevypráví místním hospodským a náhodně potkaným podnikatelům, že řídí český fotbal, což tutově nedokladuje selfíčky s Pavlem Nedvědem, Radkem Bejblem a dalšími celebritami, které se s fanouškem vyfotiliy či k tomu byly donuceny v rámci různých společenských událostí.

Kuriózní byl i způsob, jakým se redakce o právních krocích marketing a sponzorship managera Barcelony (přes švýcarskou firmu) dozvěděla.

Jeden z dobrovolníků z řad čtenářů eXtra, kteří neúnavně monitorují mistrův v poslední době hojně promazávaný Facebook, nás upozornil na fakt, že Vít údajně v soukromé korespondenci i ve společnosti informuje své (ne)dobrovolné posluchače o tom, že „Novotný skončil v eXtra, protože to zařídila jeho advokátka Marie Benešová“ (kdysi tvrdě kritizovala vydání katarského prince Sáního do Kataru a pomáhala Vítovi se rozvést s Mirkou Čejkovou tak, aby ta hlavně nic nevyprávěla do novin, pozn. aut.), načež autor textu kontaktoval Benešovou s dotazem, zdali Vít (kdysi seděl zrovna ve stejné době, kdy snad pár cel od něj seděl Sání, mocný Katařan s vazbami na hlavního sponzora FC Barcelona, pozn. aut.), mocný ředitel Barcy, bude jejím prostřednictvím dále Novotného vyhazovat, načež nám Benešová sdělila, že „si máme dát hadr na hlavu“, ale po zpřesňujícím dotazu odepsala, že aktuálně nikoho nezastupuje.

Vít však následně rozeslal pochybovačům o své moci a autorově zoufalé dehonestační kampani podivný dokument, který vypadá jako podnět státnímu zastupitelství k šetření autorových aktivit, které vypadají jako pomluva. Přestože dokument obsahoval řadu formálních i stylistických chyb (např. odkazuje na článek, který vyjde teprve v září 2015, případně mezi závadnými články uvádí video s Adolfem Hitlerem, kterému měl Vít pod rukou prodat Orlí hnízdo Sovětům), potvrdil následně pracovník kanceláře Benešové, že její kolegové skutečně dělají právní kroky související i s obtěžováním několika osob (autor opakovaně psal opravdovému osobnímu příteli Víta – hokejistovi Jaroslavu Nedvědovi na Facebooku a označil ho za debila, na čemž nadále trvá, a psal i dalšímu zapálenému Vítovci, kopačce Liboru Sionkovi, načež ten, místo aby se probral, hned upaloval za Vítem žalovat) a celkově to vypadá na velký tribunál.

Vydavatel webu však zatím žádným krokům nečelí a autor si radši nehledá novou práci, aby nebyl vyhozen Marií.

Vít se odporným pomluvám brání i soukromě. Na Facebooku například uveřejnil status, kde uvádí, že na fotbale za ním běhali slavní spoluhráči a ukazovali mu autorovu obtěžující MMS (jednalo se o zprávu na Facebooku, se kterou přiběhl jen Sionko) s jakýmsi dopisem z Barcelony (jednalo se o článek cizího média o Vítových lžích, se kterým nemělo eXtra ani autor nic společného, článek pojednával o údivu Barcelony, která o Vítovi nikdy neslyšela), a ironizoval autorovu stupidní angličtinu (autor textu text v životě neviděl a má státní zkoušku z anglického jazyka), na což navazuje ujišťováním všech, že Pavel Novotný je ulhaný debil (minimálně to druhé je stoprocentní pravda), a on dál kohokoli přivítá v Barceloně (kde si zaplatíte hotel a letenku a asi i lístek za bránu a Mára vás provede, některé slavné za tři selfíčka uctí i vypůjčenou permicí), kde zůstal i přes to, že mu Bayern nabídl za přestup miliardu.

Inu, asi se u Máry přimluvila Shakira.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte váš komentář
Vložte váše jméno